• Prijímacie skúšky 2021

• Milé deti,

pozývame vás na prijímacie skúšky do hudobného odboru (hra na husliach, gitare, akordeóne, dychových nástrojoch). Tiež do tanečného odboru a výtvarného odboru.

Termín skúšok bude v dňoch 8. a 10. júna 2021 v Centre kultúry Lozorno na prvom poschodí.

Tešíme sa na vás

V prípade záujmu vyplňte vopred online prihášku:

• Jarný koncert

• Vážení priatelia. Započúvajte sa do tónov Jarného koncertu. Potešte svoje srdcia a uši. Pripravili sme pre Vás vystúpenia žiakov hudobného a tanečného odboru. Prežívajte spolu s nami krásnu jar, radujte sa zo slnka, rozkvitnutých kvetov a stromov. Prajeme vám príjemné počúvanie.

• Koncert venovaný učiteľom

• Prinášame vám koncert venovaný všetkým učiteľom, pre ktorých je ich práca poslaním a zaslúžia si za svoje znalosti, trpezlivosť a obetu úctu a poďakovanie. Ďakujeme!

• Novoročný koncert 2021

• Milí naši priaznivci.

Prajeme vám šťastný a požehnaný rok 2021. Srdečne Vás pozývame na Novoročný koncert učiteľov spojený s výstavou fotografií nášho kolegu Martina Kelečeniho. Veríme že sa potešíte spolu s nami.

• Vianočný koncert "v druhej vlne"

• Pozývame vás na Vianočný koncert. Posledný v tomto kalendárnom roku.

Budúcu nedeľu pripravujeme Novoročný koncert, ktorý bude niečím zvláštny a výnimočný. Máte sa načo tešiť.

Prajeme vám všetko dobré a krásny umelecký zážitok.

• Adventný koncert "v druhej vlne"

• Milí priatelia, prajeme Vám krásnu štvrtú adventnú nedeľu. Vychutnajte si tóny žiakov hudobného odboru a výtvarné práce žiakov výtvarného odboru. Nech zázračné tóny a anjelské obrazy prinesú do vašich príbytkov pohodu, pokoj a hlavne zdravie, ktoré si všetci v tejto dobe najviac prajem. Pekné počúvanie a pozeranie.

• Druhý koncert v "druhej vlne"

• Prinášame vám Druhý koncert "v druhej vlne". Hudobné vystúpenia žiakov sú spestrené výtvarnými dielami žiakov výtvarného odboru. Ako všetci viete, tvoríme všetko online. Žiaci cvičia, maľujú a tancujú doma. Aj takto by sme vám radi ukázali, že naďalej pracujeme a chceme podporovať vaše deti v ich umeleckých výkonoch. Aj keď je to online koncert držte im palce a pokojne im doma v obývačke zatlieskajte. Zaslúžia si to. Sú super! Prajeme vám krásny umelecký zážitok pri pozeraní a počúvaní koncertu.

• Prvý koncert "v druhej vlne"

• Vážení priatelia. Máme pre vás pripravenú druhú vlnu našich online koncertov. Vystúpenia v tomto koncerte sa nám podarilo nahrať spolu so žiakmi v škole, v čase, keď sme tušili, že živé koncerty tak skoro ešte nebudú. Musíme sa prispôsobiť, zvyknúť si na túto zvláštnu situáciu a dobu. Ďakujeme všetkým, ktorí nám držia palce a ktorí chápu, že robíme všetko preto, aby sme pokračovali ďalej. Záleží nám na vašich deťoch, chceme im dať to najlepšie aj v týchto časoch. Prajeme všetkým krásnu jeseň, pokojné dni a veľa pozitívnych myšlienok. Pozývame vás sledovať a počúvať náš Prvý koncert „v druhej vlne“.

• Šiesty koncert "bez pódia" - koncert

• Vážení priatelia. Tento koncert s podtitulom "záverečný" je posledný v tomto školskom roku. Mohol by byť nazvaný aj "absolventský", no nie všetky čísla sú v prevedení absolventov. Koncert obsahuje hudobné a výtvarné diela tých starších a skúsenejších žiakov či žiačok. Všetci žiaci, a nie iba tí, ktorých uvidíte na koncerte, pracovali celý školský rok. Dali do toho všetko, prispôsobili sa situácii a zvládli aj učenie doma začo im patrí veľká vďaka. Určite to nebolo ľahké. Poďakovanie patrí aj rodičom a našim učiteľom za obetavosť, trpezlivosť a snahu odovzdať deťom to najlepšie čo v nich je. Prajeme vám všetkým krásne, pokojné a slnečné prázdniny a tešíme sa na vás v septembri. Prajeme vám príjemné pozeranie a počúvanie.

• Šiesty koncert bez pódia - pozvánka

• Vážení priatelia, rodičia a žiaci. Blíži sa koniec školského roka. V rámci situácie, ktorá nastala v druhom polroku sme sa vám snažili priblížiť našu a vašu prácu cez Koncerty "bez pódia". Na utorok 30.6. sme pre Vás pripravili posledný koncert. O 20:00 sa na vás tešíme. Koncert bude spojený s vernisážou prác absolventov a absolventiek výtvarného odboru a zostavený z hodnotných umeleckých výkonov žiakov hudobného odboru. Srdečne vás pozývame na jeho pozeranie.

• Piaty koncert "bez pódia" - koncert

• Aj v tomto koncerte vám prinášame nádherné umelecké výkony žiakov hudobného odboru našej SZUŠ. Ďakujeme, že ste stále s nami, držíte nám palce a vzájomne sa podporujeme. Prezradíme vám, že priravujeme ešte jeden - posledný Koncert "bez pódia", v ktorom zaznejú tóny prevažne absolventov tohto školského roku. Prajeme vám príjemné počúvanie.

• Štvrtý koncert "bez pódia" - koncert

• V tento deň, ktorý je venovaný všetkým deťom, vám prinášame ďalší koncert "bez pódia". Koncert je spojený s vernisážou prác žiakov výtvarného odboru. Nech sa páči sadnite si, pozerajte a počúvajte. Každé vystúpenie je nádherné  a každý obraz originálny. Koncert pozerajte až do úplného konca. Prajeme krásny umelecký zážitok.

• Štvrtý koncert "bez pódia" - pozvánka

• V pondelok 1.6. vás pozývame na Štvrtý koncert "bez pódia". Bude venovaný všetkým deťom, ktoré majú svoj veľký sviatok. Koncert bude opäť spojený s vernisážou prác žiakov výtvarného odboru a bude mať premiéru o 20:00. Tešíme sa na vás a na váš potlesk.

• Tretí koncert "bez pódia" - koncert

• Prinášame vám v poradí tretí koncert našich žiakov, ktorí napriek tomu, že ich nevidíme a nevieme čo robia, stále poctivo so svojimi učiteľmi cvičia, a zdokonaľujú svoje umenie hry na hudobný nástroj. Tak ako pri prvých koncertoch aj teraz veríme, že sa vám bude páčiť. Prajeme vám príjemné počúvanie a pozeranie.