• Polročný koncert

• Vážení rodičia, priatelia, milé deti. Školský rok nám ubieha ako voda a máme tu polrok. S ním prichádza aj Polročný koncert, ktorý sa uskutoční v sále. Sme radi, že aspoň takto môžu deti hrať pre vás. Počet ľudí je obmedzený, kvôli režimu OP. Prosíme vás o pochopenie. Na jedného účinkujúceho sa môžu prísť pozrieť maximálne dve osoby. Ďakujeme a prajeme krásne dni.

• OBNOVENIE VYUČOVANIA

• Na základe rozhodnutia ministerstva školstva sa dňom 10. januára 2022 obnovuje prezenčné vyučovanie vo všetkých odboroch a predmetoch.

• Vianočný koncert

• Vianočným koncertom vám prinášeme pohodu, pokoj a dobrú náladu. Užite si krásne sviatky v kruhu vašich blízkych. Pekná hudba, tanec a obrazy našich žiakov nech vám urobia radosť a spríjemnia sviatočné chvíle. Krásne Vianoce vám všetkým.

Poznámka: Všetky koncerty (aj tie staršie) si môžete pozrieť aj po ich premiére. Nachádzajú sa na našej FB stránke v sekcii videá a máme aj YouTube kanál, kde sú takisto všetky videá po ich premiére prístupné stále pre vás.

• Vianočný koncert 23.12.2021 - pozvánka

• Vianočnú náladu vám prinesieme s tónmi, obrazmi a tancom vo Vianočnom koncerte. Sme radi, že nás sledujete, počúvate a zostávate do posledných tónov každého nášho online koncertu.

Prajeme vám príjemné počúvanie a pozeranie. Krásne, pokojné a požehnané Vianoce všetkým. Vaša SZUŠ

• Mikulášsky koncert

• Milí priatelia, rodičia a žiaci. Pozývame vás k sledovaniu a počúvaniu Mikulášskeho koncertu. Dnes sa mnohým deťom rozžiarili oči, keď si ráno našli v topánkach prekvapenie. Toto je náš - váš spoločný darček k dnešnému dňu.

• Novembrový koncert 19.11.2021

• Vážení a milí priatelia. Deti z hudobného a tanečného odboru vám na Novembrovom koncert predstavia krásne skladby a vystúpenia. Sme radi, že aspoň takto môžeme dopriať deťom radosť z potlesku, nakoľko koncert je v obmedzenom režime. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne dni.

• Úspech na hudobnej súťaži v Prahe

• Naša žiačka Eveline, z triedy pani učiteľky Edity Gerbocovej, sa zúčastnila na medzinárodnej hudobnej súťaži Medzinárodné akordeónové dni v Prahe. Získala ocenenie v striebornom pásme. Veľmi sa tešíme a gratulujeme. Eveline sa poctivo pripravovala, cvičila a prinieslo jej to krásny úspech! Sme na teba hrdí a pyšní Eveline.

• Jesenný koncert 25.10.2021

• Máme nádhernú jeseň a radi by sme ju spestrili aj krásnym koncertom. Na pondelok preto pripravujeme Jesenný koncert. Je organizovaný v rámci všetkých opatrení, preto je počet ľudí v sále limitovaný. Prosíme vás všetkých o pochopenie, keďže koncert si môžu vypočuť iba rodičia účinkujúcich. Ale deti chcú hrať, cvičia, majú radosť z hudby, preto nech hrajú a koncertujú. Určite vám z koncertu prinesieme aspoň obrazový dokument. Prajeme všetkým pekné jesenné dni.

• Záverečný koncert

• Záverečným online koncertom ukončíme školský rok 2020/2021. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí zvládli neľahké študijné podmienky. Čaká nás leto a s ním aj čas oddychu. Užite si ho, prajeme vám krásne chvíle, a dovidenia v septembri.

• Záverečný koncert - pozvánka

• Zajtra oficiálne ukončíme ďalší školský rok.

Vieme, že nebol ľahký, ale ďakujem všetkým. Učiteľom, rodičom aj žiakom. Ďakujeme, že ste vydržali a zvládli všetky úlohy.

Zajtra vás ešte pozývame vás na Záverečný koncert! Užite si krásne leto, oddych, slnko, pohodu. Dovidenia v septembri.

• Deti deťom koncert

• Milé deti,

všetko najlepšie ku Dňu detí!

Zostaňte veselé, tvorivé, plné radosti, fantázie a vízií do budúcnosti.

• Koncert Deti deťom

• Milé deti,

všetko najlepšie ku Dňu detí!

Zostaňte veselé, tvorivé, plné radosti, fantázie a vízií do budúcnosti..

Pozvite počúvať a pozerať online koncert aj vašich rodičov a kamarátov