• Jarný koncert

• Srdečne vás pozývame na ďalší z našich koncertov. Jarný koncert sa uskustoční v pondelok 29.4. o 18:00 v Centre kultúry a vzdelávania v Lozorne. Tešíme sa na vás.

• Klavírna súťaž Popradské klavírne pódium

• Vo štvrtok 25.4. nás reprezentovala na prvom ročníku súťažnej prehliadky Popradské klavírne pódium Alenka Hlásniková. Je to celoslovenská súťaž žiakov ZUŠ v sólovej hre na klavír. Alenka je žiačka 4. ročníka, z triedy p. uč. Daniely Nagy, a súťažila v najpočetnejšej 2. kategórii, kde bolo spolu 41 súťažiacich. Získala krásne strieborné pásmo. Veľmi sa tešíme, srdečne blahoželáme a gratulujeme. Veľká vďaka patrí aj pani učiteľke Nagy za prípravu. Takto máme pekné pokračovanie stredajšieho slávnostného koncertu, ktorý sa konal v Lozorne, pri príležitosti 20. výročia založenia našej SZUŠ.

• KONCERT A VÝSTAVA k 20. výročiu vzniku SZUŠ

• V stredu 24.4. sa uskutoční koncert žiakov a učiteľov, spojený s výstavou výtvarných prác. Koncert je výnimočný tým, že sa koná pri príležitossti 20. výročia vzniku SZUŠ. Ďakujeme všetkým za podporu. Ďakujeme rodičom, žiakom aj učiteľom. Srdečne vás pozývame do Centrum kultúry a vzdelávania v Lozorne. Tešíme sa.

• Veselý múrik - projekt Lozorno

• Prosíme občanov Lozorna, aby zahlasovali za náš projekt "Veselý múrik".

Každý hlas pomôže dobrej veci.

Pri Centre kultúry v Lozorne by sme radi obnovili maľby na múre. Oslovili sme pani výtvarníčku, ktorá sa tomu venuje. S deťmi už strávila pár hodín na vyučovaní a deti sa veľmi tešia.

Pod ilustračným obrázkom je link, na ktorý je potrebné kliknúť a dostanete sa na stráku, kde sa hlasuje.

• Koncert a výstava

• Srdečne vás pozývame na koncert a výstavu do synagógy v Rohožníku. Štvrtok 11.4. o 18:00. Tešíme sa na vás.