• UPOZORNENIE!!!

• Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa ustanovenia § 3 ods. 8 vyhlášky č. 231/2009 Z. z. Ministerstva školstva SR o podrobnostiach o organizácii školského roka na základných školách, na stredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odborných učilištiach a na jazykových školách v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane.

• ROZHODNUTIE Z 9.3.2020

SÚKROMNÁ ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA

ZVONČÍNSKA 190/3, 90055 LOZORNO

ROZHODNUTIE

Vážení rodičia,

informujeme Vás, že na základe rozhodnutia zriaďovateľa a riaditeľa Súkromnej základnej umeleckej školy, bude prerušené vyučovanie z dôvodu prevencie pred šírením koronavírusu od utorka 10.3.2020 do pondelka 16.3.2020 (vrátane) v Lozorne a na všetkých elokovaných pracoviskách:

ZŠ Zohor, ZŠ Láb, Kultúrny dom Kuchyňa, ZŠ Pernek.

O prípadnom ďalšom predĺžení prerušenia vyučovania Vás budeme informovať prostredníctvom web stránky školy a na facebooku.

Prosíme Vás, aby žiaci z hudobného odboru cvičili na základe usmernení od svojich učiteľov. Ďakujeme a prajeme pevné zdravie.

Mgr.art Peter Vrbinčík ArtD.

zriaďovateľ a riaditeľ školy

• OZNAM O SITUÁCII TÝKAJÚCEJ SA KORONAVÍRUSU

• Vážení rodičia a žiaci,

aj naša SZUŠ intenzívne sleduje situáciu týkajúcu sa koronavírusu.

S prihliadnutím na situáciu na našich elokovaných pracoviskách, ktoré v maximálnej možnej miere zabezpečili zvýšené hygienické opatrenia, a tieto hygienické opatrenia prijímame aj my, sme v súčasnej dobe prijali stanovisko, že vyučovací proces bude naďalej prebiehať podľa rozvrhu.

Rušíme plánované exkurzie a koncerty.

Vážení rodičia, ak máte podozrenie, že vaše dieťa má akékoľvek prejavy choroby, neposielajte ho na hodiny.

Do Vašej pozornosti dávame aj usmernenie MŠVVaŠ k situácii týkajúcej sa koronavírusu.

• 2% pre našu školu

• Vážení rodičia a priatelia školy, ak neviete kam a komu venovať 2% vašich daní, venujte ich nášmu občianskemu združeniu.Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%! Všetky potrebné informácie aj tlačivo na stiahnutie nájdete na našej webovej stránke na tomto odkaze:

Ďakujeme!

• ZADEĽOVANIE HODÍN NA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020

• PONDELOK 2.9.

LOZORNO:

p. uč. Pavlovičová Blanka: 13:00 – 15:00

p. uč. Rosinová Liana: 13:00 – 16:00

p. uč. Gerbocová Edita: 13:00 – 16:00

p. uč. Nagy Daniela: 14:00 – 16:00

p. uč. Haráková Lucia: 13:00 – 17:00

p. uč. Slezák Ján: 13:00 – 14:00

p. uč. Slezák Ján:  11:00 – 12:00

p. uč. Kainová Ľuba: 15:00 – 17:00

p. uč. Vrbinčík Peter: 15:00 – 17:00

KUCHYŇA:

p. uč. Kelečeni Martin:  13:00 – 14:30

PERNEK:

p. uč. Rosinová Liana: hneď po ukončení programu „Zahájenie nového školského roka“ (doobeda)

UTOROK 3.9.

LOZORNO:

p. uč. Vizváryová Silvia: 14:00 – 15:30

p. uč. Vizvári Jozef: 16:00 – 17:00

p. uč. Slezák Michal: 15:00 – 17:30

p. uč. Tornyai Victoria: 15:00 – 17:30

p. uč. Šoška Július: 14:00 – 16:00

p. uč. Vizváryová Silvia: 16:00 – 17:00

p. uč. Kelečeni Martin: 13:45 – 14:30

LÁB:

p. uč. Vizvári Jozef: 14:00 – 15:30

p. uč. Kainová Ľuba: 15:00 -17:00

p. uč. Kelečeni Martin: 13:00 – 13:30

KUCHYŇA:

p. uč. Haráková Lucia: 13:00 – 17:00

STREDA 4.9.

p. uč. Steigerová Jarmila: 15:15 – 15:45

LOZORNO

p. uč. Steigerová Jarmila: 16:00 – 18:00

Ak sa niekto nemôže dostaviť v zadanom čase, nezúfajte. Všetko riešime cez učiteľov buď telefonicky, správou, mailom. Na nikoho nezabudneme. Keď tu nevidíte svojho učiteľa, ozvite sa mu. Všetky informácie dostanete.

Začiatok školského roka je o tvorení rozvrhov či na našej škole alebo ostatných základných a iných školách. Buďme trpezliví a zvládneme to.

• PRIJÍMACIE SKÚŠKY NA ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020

• Pozývame vás na prijímacie skúšky. Termíny sú na priloženom plagáte. Tešíme sa na všetkých nových žiakov. 😉

Pýtate sa, či môžu študovať aj dospelí. ÁNO. Je to možné. Ak bude dostatočný počet záujemcov na výtvarný odbor, otvorí sa samostatná trieda pre štúdium dospelých. V hudobnom odbore prebieha individuálne štúdium, klasicky, ako pri menších žiakoch. 🙂

• 29.10.2018

Riaditeľ SZUŠ Lozorno Vám oznamuje, že podľa ustanovenia §150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s §3 ods. 10 Vyhlášky č. 231/2009 Z.z. v znení zmien a doplnkov udeľuje žiakom Súkromnej základnej umeleckej školy v Lozorne riaditeľské voľno dňa 29.10. 2018 z prevádzkových dôvodov.

Mgr.Art. Peter Vrbinčík, Art.D

• Mobilní používatelia

• Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

• Rozvrhy a suplovanie

• Milí učitelia a študenti,

môžete si skontrolovať Váš rozvrh a aktuálne suplovanie. Stačí kliknúť na odkaz v hornej časti stránky.

• Vznik tejto www stránky

• Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.