• Vaše 2% z daní nám pomôžu

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Všetky potrebné informácie nájdete na našej webovej stránke na tomto odkaze:

Je možné si tam stiahnuť formulár (.pdf), ktorý je už vyplnený povinnými údajmi.

Nájdete tam pokyny, ako postupovať keď ste zamestanec, robíte si daňové priznanie sami, alebo ste právnická osoba.

Zákon Vám umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše občianske združenie Makovička. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

ĎAKUJEME!

• Fašiangový koncert zrušený

• Vážení rodičia, milí žiaci a priatelia.

Fanšiangový koncert sme nútení zrušiť. Koncert sa neuskutoční kvôli malému počtu účinkujúcich a veľkému počtu žiakov, ktorí nemôžu účinkovať z rôznych zdravotných a iných dôvodov. Mrzí nás to, ale veríme, že túto situáciu chápete.

Budeme sa tešiť na ďalšie koncerty, ktoré pre vás určite pripravíme hneď ako to bude možné.

Prajeme vám všetko dobré.

• Polročný koncert

• Vážení rodičia, priatelia, milé deti. Školský rok nám ubieha ako voda a máme tu polrok. S ním prichádza aj Polročný koncert, ktorý sa uskutoční v sále. Sme radi, že aspoň takto môžu deti hrať pre vás. Počet ľudí je obmedzený, kvôli režimu OP. Prosíme vás o pochopenie. Na jedného účinkujúceho sa môžu prísť pozrieť maximálne dve osoby. Ďakujeme a prajeme krásne dni.

• OBNOVENIE VYUČOVANIA

• Na základe rozhodnutia ministerstva školstva sa dňom 10. januára 2022 obnovuje prezenčné vyučovanie vo všetkých odboroch a predmetoch.

• Vianočný koncert

• Vianočným koncertom vám prinášeme pohodu, pokoj a dobrú náladu. Užite si krásne sviatky v kruhu vašich blízkych. Pekná hudba, tanec a obrazy našich žiakov nech vám urobia radosť a spríjemnia sviatočné chvíle. Krásne Vianoce vám všetkým.

Poznámka: Všetky koncerty (aj tie staršie) si môžete pozrieť aj po ich premiére. Nachádzajú sa na našej FB stránke v sekcii videá a máme aj YouTube kanál, kde sú takisto všetky videá po ich premiére prístupné stále pre vás.

• Vianočný koncert 23.12.2021 - pozvánka

• Vianočnú náladu vám prinesieme s tónmi, obrazmi a tancom vo Vianočnom koncerte. Sme radi, že nás sledujete, počúvate a zostávate do posledných tónov každého nášho online koncertu.

Prajeme vám príjemné počúvanie a pozeranie. Krásne, pokojné a požehnané Vianoce všetkým. Vaša SZUŠ

• Mikulášsky koncert

• Milí priatelia, rodičia a žiaci. Pozývame vás k sledovaniu a počúvaniu Mikulášskeho koncertu. Dnes sa mnohým deťom rozžiarili oči, keď si ráno našli v topánkach prekvapenie. Toto je náš - váš spoločný darček k dnešnému dňu.

• Novembrový koncert 19.11.2021

• Vážení a milí priatelia. Deti z hudobného a tanečného odboru vám na Novembrovom koncert predstavia krásne skladby a vystúpenia. Sme radi, že aspoň takto môžeme dopriať deťom radosť z potlesku, nakoľko koncert je v obmedzenom režime. Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám krásne dni.

• Úspech na hudobnej súťaži v Prahe

• Naša žiačka Eveline, z triedy pani učiteľky Edity Gerbocovej, sa zúčastnila na medzinárodnej hudobnej súťaži Medzinárodné akordeónové dni v Prahe. Získala ocenenie v striebornom pásme. Veľmi sa tešíme a gratulujeme. Eveline sa poctivo pripravovala, cvičila a prinieslo jej to krásny úspech! Sme na teba hrdí a pyšní Eveline.

• Jesenný koncert 25.10.2021

• Máme nádhernú jeseň a radi by sme ju spestrili aj krásnym koncertom. Na pondelok preto pripravujeme Jesenný koncert. Je organizovaný v rámci všetkých opatrení, preto je počet ľudí v sále limitovaný. Prosíme vás všetkých o pochopenie, keďže koncert si môžu vypočuť iba rodičia účinkujúcich. Ale deti chcú hrať, cvičia, majú radosť z hudby, preto nech hrajú a koncertujú. Určite vám z koncertu prinesieme aspoň obrazový dokument. Prajeme všetkým pekné jesenné dni.

• Záverečný koncert

• Záverečným online koncertom ukončíme školský rok 2020/2021. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí zvládli neľahké študijné podmienky. Čaká nás leto a s ním aj čas oddychu. Užite si ho, prajeme vám krásne chvíle, a dovidenia v septembri.

• Záverečný koncert - pozvánka

• Zajtra oficiálne ukončíme ďalší školský rok.

Vieme, že nebol ľahký, ale ďakujem všetkým. Učiteľom, rodičom aj žiakom. Ďakujeme, že ste vydržali a zvládli všetky úlohy.

Zajtra vás ešte pozývame vás na Záverečný koncert! Užite si krásne leto, oddych, slnko, pohodu. Dovidenia v septembri.